nowe budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania od dewelopera we Wrocławiu. Co wybrać dla pary?

Stale realizowane inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu zapewniają dostęp do wielu nowych mieszkań. Co najlepiej sprawdzi się dla pary?

Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu

Wysokie zapotrzebowanie na nowe mieszkania powoduje, że rynek pierwotny we Wrocławiu stale zasilany jest przez nowe nieruchomości od deweloperów.

Nieruchomości oferowane przez deweloperów to pełna paleta propozycji – od niewielkich kawalerek aż do większych lokali dwukondygnacyjnych, a także z własnymi ogródkami. Nowe inwestycje realizowane są zarówno w centrum miasta, ale również w bardziej odległych od niego dzielnicach – to tam można znaleźć również tańsze nieruchomości.

Najlepsze mieszkanie dla pary. Co sprawdzi się najlepiej?

Każdy deweloper z Wrocławia może zaproponować mieszkania, które doskonale sprawdzą się dla pary. Jakie nieruchomości cieszą się największą popularnością?

Najczęściej pary decydują się na zakupienie mieszkań jednopokojowych lub dwupokojowych, które posiadają metraż od 30 do 40 metrów kwadratowych. Takie nieruchomości są dostępne w najniższych cenach, niemniej jednak w przeliczeniu na jeden metr kwadratowy koszty ich kupna będą najwyższe.

Pary, które nie mają jeszcze dzieci, ale spodziewają się ich w przyszłości, powinny pamiętać o tym przy wyborze lokalu mieszkalnego. Warto wówczas wziąć pod uwagę większy metraż i lokalizację, w tym dostępne w okolicy przedszkola, szkoły.

Mieszkania dla par we Wrocławiu – cena zakupu

Aktualnie cena za jeden metr kwadratowy mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu to około 7-7,5 tysiąca złotych. Ceny za nowe nieruchomości mogą być jeszcze wyższe w centrum miasta, ale maleją poza nim.

Koszt kupna mieszkania mającego około 35 metrów kwadratowych od dewelopera we Wrocławiu to około 240-250 tysięcy złotych. Istnieje możliwość skorzystania z wykończenia pod klucz w cenie od 500-600 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości.