Wrocław - nowa inwestycja mieszkaniowa

Mieszkanie w stanie deweloperskim czy pod klucz?

Zakup mieszkania to zawsze bardzo poważna decyzja, która wiąże się z podjęciem wielu decyzji. Decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego warto zastanowić się czy warto kupić mieszkanie wykończone, czy korzystniej jest samemu zaaranżować swoją przestrzeń? 

Stan deweloperski

Nowe inwestycje mieszkaniowe Lokum-Deweloper.pl to możliwość zakupu mieszkania, które jest już wykończone bądź takiego, które należy wykończyć samodzielnie. Jakie są zalety i wady każdej z tych opcji?

Mieszkania w stanie deweloperskim jest mieszkaniem, które samodzielnie trzeba wykończyć. Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, które są w stanie deweloperskim posiadają drzwi wejściowe, otynkowane ściany, posadzki wykonane z betonowej wylewki, rozprowadzona instalację elektryczną, przyłącza wodno-kanalizacyjne, parapety wewnętrzna, grzejniki oraz balkony wykończone płytkami oraz balustrady.

Mieszkanie, które jest w stanie deweloperskim potrzebuje wykończenia, a co za tym idzie czasu i energii, którą trzeba na to poświęcić. 

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia

Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, które sprzedawane są jako mieszkania „pod klucz” to mieszkania, do których można się wprowadzić. Jest to propozycja dla klientów, którzy nie mają czasu na wykończenie lokum. Warto w takiej sytuacji przerzucić ten ciężar na dewelopera i wyłącznie poświecić się kontrolowaniu kolejnych etapów prac.

Inwestując w mieszkanie wykończone „pod klucz” można liczyć na to, że cały proces inwestycyjny przebiegnie szybko i sprawnie. A klientowi pozostanie wyłącznie wybieranie mebli do mieszkania oraz aranżacja wnętrza.